Bizi Takip Edin!
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • LinkedIn

Tüm Dünya’ da olduğu gibi ülkemizde de görülen cinsel işlev bozuklukları, bunu yaşayan yetişkin her bireyin hayat kalitesini düşüren bir sorundur. Anna Clinic olarak başta vajinismus olmak üzere cinsel işlev bozukluklarına savaş açtık.

Cinsel hayatınızda yaşadığınız her türlü işlev bozukluğunu bilimsel yöntemlerle tedavi etmektedir. Her yetişkin birey, kaliteli ve sağlıklı bir cinsel yaşamı hak eder. Sorunlarınızı ertelemeden Anna Clinic uzman ve deneyimli ekibiyle tanışın. Size özel hazırlanan tedavi içerikleriyle yüksek doyumlu cinsel hayatınıza bir an önce kavuşun.

Yrd. Doç. Dr. Tamer Gültekin’ in muayene ve tanı uygulamasının ardından, tedavinin ana öğelerinden olan psikoterapi alanında destek aldığı ekipte; Prof. Dr. Cebrail Kısa, Uzm. Klinik Psikolog/Cinsel Terapist Esra Işıktekiner, Uzm. Psikolog ve CİTEB başkanı Gökhan Göksu ve Psikolog Gülşah Çabuk yer almaktadır.

Alanında bir çok ilke imza atmış, yüksek başarı oranı ve yılların deneyiminin vereceği konforla Anna Clinic ekibi sizin için burada.